Oil for Pregnant Women

Oil for Pregnant Women

 

Olej dla kobiet w ciąży w 100% naturalny tłoczony na zimno z pestek avocado, zapobiega rozstępom idealny w czasie ciąży jak i po ciazy,szybko się wchłania.

Pojemność: 50 ml

 

Więcej szczegółów


12,00 zł brutto


Ocena: 4.1/10 (26 opinii  )

 

Olej dla kobiet w ciąży w 100% naturalny tłoczony na zimno z pestek avocado.

Olej awokado jest bardzo cenionym olejem ze względu na dużą zawartość witamin: A, B, E, H, K, PP, F, nienasyconych kwasów tłuszczowych, aminokwasów i protein. Odżywia skórę, działa przeciwalergicznie, hamuje parowanie wody ze skóry, zapobiega rozstępom idealny w czasie ciąży jak i po ciaży, szybko się wchłania.

 

Przeznaczenie:

Olejek możesz stosować przez cały okres ciąży do trzech miesięcy po porodzie. Możesz go wmasowywać w skórę brzucha, ud, pośladków i piersi za pomocą lekkich okrężnych ruchów.

Powierzchnia skóry ma niewidoczną warstwę tłuszczową, która stanowi naturalną barierę zapobiegającą utracie wilgotności przez skórę. Codzienna kąpiel może to jeszcze bardziej nasilić poprzez zmywanie warstwy lipidowej, związane ze ściągającym działaniem środków mujących.

Olej nasz uzypełnia naturalną barierę lipidową skóry pomagając przywrucić jej funkcję ochronną, której celem jest zatrzymanie wilgoci. Z uwagi że jest to olej naturalny 100% można stosować go kilka razy dziennie 2-4 razy, w zależności od potrzeb.

Przed masażem rozprowadź i ogrzej nie wielką ilość oleju w dłoniach.


Olej użyty posiada certyfikaty ECOCERT

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

Koszyk  

jest pusty

Promocje

Wszystkie promocje