Nasza historia zaczęła się fascynacją do olejków eterycznych, tempo życia stres, zły sen, niski poziom energii oraz wahania nastroju, spowodowały że zaczęliśmy zgłębiać wiedzę między innymi o aromaterapii. Testowaniem olejków przy różnych dolegliwościach aż wreszcie  w 1999 roku otworzyliśmy firmę która miała propagować właściwości olejków eterycznych oraz rozpoczęliśmy ich dystrybucję.Przyświeca nam zasada:

,, NIE MOŻESZ WYGLĄDAĆ DOBRZE JEŚLI NIE CZUJESZ SIĘ DOBRZE,, 

   Postawiliśmy sobie za cel stać się liderem w tej branży w Polsce, proponując najszerszy asortyment eterycznych i zapachowych w przystępnych cenach oraz propagowanie wiedzy na temat ich właściwości w aromaterapii.

Nasze olejki eteryczne są w 100% naturalne, przez te lata nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi producentami olejków eterycznych, dzięki temu możemy zaproponować najlepsze olejki eteryczne.

   Dziś  nasze produkty docierają do wielu państw europy zachodniej ale też i wschodniej , zaopatrujemy też w surówce mniejsze firmy z tej branży oraz producentów kosmetyków  z branży ECO.

   Spełniamy nasze marzenia, sprawiamy że spory odsetek naszego społeczeństwa przygotowuje się na idealny sen z naszymi olejkami, relaksuje się w kąpieli z naszymi olejkami, w ciągu dnia pracuje  wspierając się zapachami naszych olejków na koncentrację, po pracy wypoczywa i relaksuje się aromatyzując swoje pomieszczenia naszymi olejkami oraz korzysta na różne dolegliwości z naszych olejków eterycznych.

Dziękujemy za zaufanie do naszej marki ,,Naturalne Aromaty,, w minionych latach.

Anna Olender

Nasz sklep internetowy używa informacji zapisanych za pomocą plików Cookies, między innymi w celu umożliwienia logowania do systemu, zapewnienia prawidłowego działania schowka, koszyka i mechanizmu składania zamówień, statystyk oraz dostosowania strony do preferencji użytkownika. Więcej informacji - w tym pomoc jak zablokować cookies na naszej stronie - znajdą Państwo w polityce prywatności.