Nasza historia zaczęła się fascynacją do olejków eterycznych, tempo życia stres, zły sen, niski poziom energii oraz wahania nastroju, spowodowały że zaczęliśmy zgłębiać wiedzę między innymi o aromaterapii. Testowaniem olejków przy różnych dolegliwościach aż wreszcie  w 1999 roku otworzyliśmy firmę która miała propagować właściwości olejków eterycznych oraz rozpoczęliśmy ich dystrybucję.

Przyświeca nam zasada:

,, NIE MOŻESZ WYGLĄDAĆ DOBRZE JEŚLI NIE CZUJESZ SIĘ DOBRZE,, 

   Postawiliśmy sobie za cel stać się liderem w tej branży w Polsce, proponując najszerszy asortyment eterycznych i zapachowych w przystępnych cenach oraz propagowanie wiedzy na temat ich właściwości w aromaterapii.

Nasze olejki eteryczne są w 100% naturalne, przez te lata nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi producentami olejków eterycznych, dzięki temu możemy zaproponować najlepsze olejki eteryczne.

   Dziś  nasze produkty docierają do wielu państw europy zachodniej ale też i wschodniej , zaopatrujemy też w surówce mniejsze firmy z tej branży oraz producentów kosmetyków  z branży ECO.

   Spełniamy nasze marzenia, sprawiamy że spory odsetek naszego społeczeństwa przygotowuje się na idealny sen z naszymi olejkami, relaksuje się w kąpieli z naszymi olejkami, w ciągu dnia pracuje  wspierając się zapachami naszych olejków na koncentrację, po pracy wypoczywa i relaksuje się aromatyzując swoje pomieszczenia naszymi olejkami oraz korzysta na różne dolegliwości z naszych olejków eterycznych.

Dziękujemy za zaufanie do naszej marki ,,Naturalne Aromaty,, w minionych latach.

Anna Olendre

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.